PŘEDSTAVUJEME VÁM PENZION
ALPSKÝ DŮM

Proč si nás vybrat

Penzion Alpský dům leží přímo v centru obce s vlastím parkováním zdarma přímo u penzionu. Zařízení je situováno s krásným výhledem přes údolí do nedalekých Herlíkovic přímo na sjezdové tratě.

Služby - Mezi naše služby v letních měsících patří krytý bazén s možností využívat ho i za nepříznivého počasí, letní posezení v pergole ideální pro grilování ale i větší akce jako je třeba rožnění selete pro 15 a více osob. Nabízíme pobyty jak se snídaní tak i s polopenzí, které se podávají ve společné jídelně.

Ubytování - V Alpském domě jsou velmi prostorné dvou a čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, wi-fi, televizí a balkonem. Kapacita zařízení je 23 lůžek.

Penzion ležící v horské obci Strážné přímo v srdci Krkonoš 6 km od Vrchlabí v nadmořské výšce 800m.n. Během letní sezony je ideálním výchozím místem jak pro pěší turistiku i cykloturistiku.
Milovníci kolektivních sportů zde naleznou hřiště na malou kopanou nebo tenisové kurty pod širým nebem. Pro radost našich nejmenších je k dispozici krásné dětské hřiště.

Stráženský minibus vás na požádání vyveze za menší poplatek 
až na hřebeny k Dvorské boudě a v zimě slouží jako skibus v obci Strážné. Pro návštěvu sousedního lyžařského areálu Herlíkovice - Bubákov je možno využít jejich skibus, který Vás ochotně odveze 
a to zcela zdarma.

V zimních měsících jsou k dispozici čtyři sjezdové tratě různých obtížností s umělým zasněžováním a nechybí ani večerní lyžování. Běžecké tratě začínající ve Strážném jsou napojeny na Krkonošskou lyžařskou magistrálu, na které můžete obdivovat krásy místní přírody v délce téměř 70 km.

Ve Strážném najdete jak půjčovnu lyžařského vybavení, tak lyžařskou školu.